מיטות לנוער

 
מיטות המשמשות את בניכם ובנותיכם הגדולים, בני ה- 13+, ולעתים גם בני 12. המיטות הללו מקיימות פונקציות לא מעטות אשר חיוניות מאד לילדים בגיל הנעורים. ראשית, הן בעלות מזרון כפול אשר יכול להישלף בקלות החוצה ולהיות ערוך לשינה. הדבר מאפשר לילדכם לארח את חברתו או חבריו ללילה בביתכם. שנית, המיטה מכילה גם ארגז מצעים. הארגז נפתח באופן דומה לפתיחת המזרון הכפול, אלא שכאן הידית שיש למשוך – ממוקמת במקום נמוך יותר. המיטה מאובזרת גם בגריות לציפוי חלקה האחורי להשלמת המראה הדקורטיבי המושלם וכמובן על מנת לספק נוחות לישן על המיטה שיוכל להישען על כריות ולא על קיר או ברזל קר.
 
בחירה מומלצת של מיטת הנוער
 
המהלך הנכון ביתר לעשות הוא לקחת את הבן או הבת שלכם לחנות המיטות ולאפשר להם לבחור את המיטה הנוחה להם ביותר. במידה ואתם סבורים שהמיטה אינה מתאימה לעיצוב החדר, יש לברר האם ניתן למצוא את אותו מזרון, כשהמיטה בעיצוב שונה. ה- ESSENCE העיקרי בעיצוב הוא כמובן כריות הציפוי של המיטה שמזדקרות החוצה ומוצגות למרחוק, כמו גם הדופן הקדמי של המיטה שצורתו העיצובית משפיעה על החדר.
 
תפעול קל של כל דגם מיטה
 
בשונה מהעבר, פתיחת המזרון הכפול קלה ונגישה הרבה יותר. בעבר היה צורך לסחוב מחצית מן המיטה, ולהוריד אותו למטה, וכיום מנגנון קפיצי מבוסס על ידית עושה את אותה פעולה מבלי שתצטרכו לסחוב פריט כבד כלשהו. בנוסף, ארגז המצעים של המיטה גדול, עמוק וגם רחב, ומאפשר אחסון של מצעים רבים בתוכו ושליפתם בקלות ממנו.
 
הליך רכישת המיטה
 
לאחר ביצוע הבחירה של מיטה מתכווננת לנוער, והתשלום על המיטה, נהוג להזמין הובלה במועד שתקבעו מראש עם החנות. המובילים יניחו את המיטה בנקודה הרצויה לכם בבית, כשהיא מוכנה לתפעול שגרתי ממושך. כנגד הרכישה – תתקבל גם תעודת אחריות במסגרתה ערבה החנות לתקן ולהחליף מוצרים במידה והתגלו בהם פגמים.
 
מימוש תעודת האחריות
 
מימוש תעודת האחריות מאפשר החלפת חלקים במיטה, תיקון מיטה, והחלפה של המיטה כולה במידה וגיליתם בה פגם מכל סוג שהוא. גם כאשר המוצר לא באחריות ניתן להמשיך ולהתייעץ עם החנות אודות המיטה הבאה שלכם או תיקונים שיש לבצע במיטה הקיימת.