חדרי שינה מעץ

 
לקניית חדר שינה שלם – יתרון ברור: אינכם צריכים להשקיע מחשבה בעיצוב והתאמת חלקי החדר אחד לשני. החדר כולו – מרמת המיטה ועד רמת השידות והתקני האחסון עוצב בידי אדריכלי המוצר המובילים בענף, וקל יותר למצוא דגם שמוצא חן בעיניכם בהיבט הדקורטיבי. יחד עם זאת, ישנו אלמנט הנוחות, וכאן אתם צריכים לבדוק דגמים לא מעטים של חדרי שינה מעץ ולמצוא את המיטה הנוחה ביותר, התקני האחסון הנגישים ביותר, וכד'.
 
היתרונות ברכישת חדר שינה מעץ במקום רכישת רכיבים נפרדת
 
ערבות על הנעשה בחדר כולו מטעם החנות. תעודת האחריות תכסה כל רכיב ורכיב בחדר, וכך תוכלו לחוש שיש לכם עם מי להתייעץ במקרה של בעיה או תקלה. רכישת מיטה בחנות אחת, מצעים בחנות שניה, והתקני אחסון בחנות אחרת היא, כמובן, בעייתית יותר ומצריכה אתכם להיות תלויים במספר רב של חברות שטיב שירותן ונגישותן לצרכן לא ידוע. יתרון נוסף כבר תואר בפתיחה, והוא מתייחס לעיצוב: רכישת חדר שינה בשלבים הצריך אתכם להתייעץ עם מעצב פנים על כל מיטה, ספה או התקן אחסון שנכנס לחדר. כאן – החדר כולו כבר מכיל פריטים מסונכרנים-עיצובית זה עם זה, מה שחוסך לכם לבטים בתחום העיצוב.
 
אפשרויות בחירת חדרי שינה מעץ
 
אפשרות אחת היא לייעד את חדר השינה שלכם כחדר לבית מודרני: רכיבי העץ ייצבעו בצבעים בהירים, במרקם מלאכותי חלק. אפשרויות נוספות הן התאמת החדר לבית בעיצוב עתיק או בית בסגנון כפרי, ואז העץ יופיע בצבעו הטבעי או בגוון חום אדמדם שמצאים יותר לעיצוב בסגנון אירופאי מהמאות ה- 19-20, עיצוב וינטייג'. ההחלטה היא, כאמור, החלטה שלכם, אך מומלץ להתאים את העיצוב למראה שאר החדרים בבית על מנת לא ליצור ניכור רב מדי שיתבטא בדיסוננס חריף בין חדרי הבית.
 
המלצות לשדרוגים לחדרי שינה
 
הצבת שידות איפור מסוג טואלט עם מראה גדולה מולן, הצבת התקני אחסון קטנים בנוסף לארון ולשידות, ובמידה ויש הרבה מקום בחדר, מומלץ להציב ספה בנוסף למיטה, עליה ניתן לשבת בשעות הפנאי, לצפות בטלוויזיה ולבלות ערב פנאי עם החברים. שדרוגים אלו ניתנים למימוש בחנות זו, בנוסף לרכישת חדרי שינה מעץ שלמים בעלי מפרט קבוע.